Design
1055298

STOLAR, 3 (+3), "Venus" Johansson Design, 1900/2000-tal.

Klädsel i svart konstskinn med underreden i kromad metall. Sitthöjd ca 47cm. tre av stolarna är väldigt ostabila (medföljer som dekoration)

Märken. Slitage. Något instabil.

Utropspris
200 EUR