1055335

LOUIS VUITTON väska "Keepall 55 bandouliere damier graphite"

Damier graphite med svarta skinndetaljer. Justerbar axelrem. Silverfärgade metall beslag och dragkedja. Fodrad i svart canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Numrerad "MB4099". Ca 55 x 25 x 30 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksskick. Mindre repor/märken

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    9 200
    883 EUR
    1 027 USD

    Budhistorik (11 bud)
    526 maj 21:299200SEK
    4A26 maj 21:289000SEK
    526 maj 21:289000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes