LOUIS VUITTON väska "Keepall 55 bandouliere damier graphite"

Damier graphite med svarta skinndetaljer. Justerbar axelrem. Silverfärgade metall beslag och dragkedja. Fodrad i svart canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Numrerad "MB4099". Ca 55 x 25 x 30 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksskick. Mindre repor/märken

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    14 timmar 24 minuter

    Utropspris: 10 000 SEK

    10 500
    1 019 EUR
    1 204 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 11 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    521 maj 07:2010500SEK
    7A18 maj 23:4910000SEK
    518 maj 23:499800SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes