TAKAMPEL, 1800-talets början.

TAKAMPEL, 1800-talets början.

Slipad glasskål med förgyllda beslag. En ljushållare. Kedupphängning. Diameter 20 cm. Total höjd 75 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Skador.

Utropspris
700 EUR