1055859

ARBETSPALLAR, 3 ST ALLMOGE 1800/1900-TAL.

Stomme av trä. Sitthöjd ca 38 cm. Längd ca 74 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Åldersrelaterat slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 5 jun 20:45300SEK