ARBETSPALLAR

3 ST ALLMOGE 1800/1900-TAL.

Stomme av trä. Sitthöjd ca 38 cm. Längd ca 74 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Åldersrelaterat slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 1 timme

    Utropspris: 1 500 SEK

    300
    29 EUR
    34 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    117 maj 14:44300SEK