ELIS BERGH, servisdelar, ett par, "Kent", Kosta, 1900-talets andra hälft.
Etikettmärkta. Signerade Kosta. Höjd cirka 19 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK