STIG LINDBERG

Servisdelar, porslin, 17 dlr, "Berså", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

11 mattallrikar, diameter 25
1 tekopp med fat
4 skålar, diameter 17, höjd 4,5
1 bricka, längd 32, bredd 23 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken. En mattallrik med nagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V23

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 20 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 422
    236 EUR
    280 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 622 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    219 maj 13:362422SEK
    1A19 maj 13:362222SEK
    117 maj 06:171500SEK