CARL FAGERLUND

Taklampa 1900-talets senare del.

För fyra ljuspunkter, stomme av mässing, formgjutet glas, diameter 32, höjd ca 20 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Anlupen. Åldersrelaterat slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 22 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    450
    44 EUR
    52 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    122 maj 20:35450SEK
    322 maj 13:41400SEK
    218 maj 21:46350SEK