SERVERINGSVAGN, sannolikt Gerlinol, Tyskland. 1900-talets andra hälft.

Hopfällbar, stomme av kromad metall, brickor av laminat. Längd ca 70, djup ca 42, höjd ca 78 cm (utfälld).

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK