1 PAR MANSCHETT och 1 PAR SKJORTKNAPPAR, samt 1 skjortknapp, 18K guld, K5 1864

Totalvikt 10,5 g. Manschettknappar diameter ca 1,7 cm. Skjortknappar diameter ca 1,3 cm. Skjortknapp diameter ca 1 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Slitage. Gravyr.

Utropspris
3 500 SEK