HARALD GALLEN, etsning och akvatint, signerad och daterad 1930.
Skogsglänta. Bildstorlek 53,5x49 cm.
Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10