Jakob Kulle

(Sverige, 1838-1898)
Jakob Kulle
(Sverige, 1838-1898)

JAKOB KULLE, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad.

Man med tavlor. 33 x 40 cm.

Proveniens

Konst i svenska hem samling II nr 938.

Utropspris
6 000 SEK