Åtta teakfanerade hyllor, mått 78x20 cm.
Fyra teak och alm-fanerade hyllor, mått 78x30 cm. En etikettmärkt.
Tre lackerade gavlar, höjd 216 cm.
Slitage. Hyllor med repor och fläckar. En tass saknas. Ej fullt genomgången, ej testad monterad.