SKÅL, glas, Jette Jörgensen, Sjöhyttan, sign o dat "-91"

Sfärisk på indragen fot med dekor av granar i mörkare toner mot fond av himmel i beige och brunt. H 18, diam 16.

Slitage på fotringen. Mynning med små nagg.

Utropspris
1 500 SEK