JOAN MIRO, affischer, färglitografi 1 st samt färgoffset 2 st.

Färglitografi, 64,5x44 cm.
Offset, 48x48 och 58,5x42

Oramad. Mindre hanteringsslitage.

Utropspris
1 500 SEK