PIOTR SUHODOLSKY, olja på duk, signerad och daterad.

By. 21x27 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Smutsig.

Placering
Kassaskåp 1 GH

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 EUR

    Slutpris

    1 571
    EUR
    16 058 SEK
    1 811 USD

    Budhistorik (14 bud)
    615 jan 15:051571EUR
    7A15 jan 15:051521EUR
    7A15 jan 15:031400EUR
    Acceptpris på 700 EUR uppnåddes