TAPIO WIRKKALA

SKÅL, modell 3348, signerad Tapio Wirkkala Iittala -55.

Linjeslipat klart glas. Längd ca 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    77
    EUR
    780 SEK
    89 USD

    Budhistorik (11 bud)
    513 jun 10:5677EUR
    2A13 jun 10:2972EUR
    413 jun 10:2970EUR