ARMBAND, 18K guld, flätad design som ett skärp, 94,3 g, franska stämplar

Total längd ca 25 cm, Längd flexibel-kan justeras till bredd på handled. Bredd ca 2,5 cm.

Repor. Slitage.

Utropspris
30 000 SEK