VODKASET

13 delar, porslin, Dulevo, Sovjetunionen, 1900-talets andra hälft.

Mot orange fond målade och förgyllda blommor och rådjur. Bägarna invändigt förgyllda. Kanna med lock, höjd 28 cm. Bägarnas höjd 5,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    100
    EUR
    1 013 SEK
    116 USD

    Budhistorik (17 bud)
    313 jun 16:30100EUR
    513 jun 16:2995EUR
    3A13 jun 16:2990EUR