1062113

VODKASET, 13 delar, porslin, Dulevo, Sovjetunionen, 1900-talets andra hälft.

Mot orange fond målade och förgyllda blommor och rådjur. Bägarna invändigt förgyllda. Kanna med lock, höjd 28 cm. Bägarnas höjd 5,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Thomas Luoma

    Thomas Luoma
    Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

    thomas.luoma@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    56
    EUR
    579 SEK
    66 USD

    Budhistorik (8 bud)
    528 jun 18:3456EUR
    428 jun 18:3351EUR
    3A28 jun 18:3350EUR