SITTPUFFAR, 2 stycken, signerade Camelbag, 1900-talets andra hälft.

Skinnklädsel. Mått ca 50 x 50 x 30 cm (vardera).

Skador. Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Torkad stoppning.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
16 jul 2018 8:02
2 800 SEK
16 jul 2018 8:00
2 600 SEK
16 jul 2018 8:00
2 500 SEK
15 jul 2018 21:46
2 200 SEK
13 jul 2018 9:45
2 000 SEK
13 jul 2018 9:45
2 000 SEK
13 jul 2018 7:30
1 800 SEK
13 jul 2018 7:30
1 700 SEK
12 jul 2018 22:41
1 500 SEK
12 jul 2018 22:41
1 400 SEK
12 jul 2018 21:54
1 100 SEK
12 jul 2018 21:54
1 000 SEK
12 jul 2018 21:54
1 000 SEK
10 jul 2018 16:51
700 SEK
10 jul 2018 16:51
650 SEK
10 jul 2018 10:52
600 SEK
10 jul 2018 10:52
550 SEK
10 jul 2018 10:52
500 SEK
10 jul 2018 10:52
400 SEK
10 jul 2018 10:52
350 SEK
9 jul 2018 16:19
300 SEK