Brunt quiltat skinn. Länk med silverfärgad metall. Numrerad och märkt "CHANEL" på insidan, "CHANEL" på låset och "Chanel" på dragkedjan.
Längd 29, Höjd 15, Djup 4 cm.
Något slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.