MATTI KARPPANEN, olja på duk, signerad och daterad -46.
Fåglar, 32.5 x 40.5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 EUR