Bil Brevete S.G.D.G Modele depose 2005. Längd ca 17 cm.
Bil, JNF Prototyp. Längd 21 cm.
Bil, Citroen DS19, Bandi, Japan.
Bil, Alps, Japan. Längd 29 cm.
Bil, Mercedes Benz 300 S.L. Japan.
Färgbortfall. Repor. Slitage. Ej funktionstestad. Skador. Senare målning. Anlupen. Delar saknas. Nyckel saknas.