Design
1065052

STOLAR, 6 st, ALFRED CHRISTENSEN, "Boomerang / 370", för Slagelse möbelverk, Danmark, 1960-tal

Teak. Löstagbar sits. 5 omklädda. Sitthöjd 45 cm.

Senare klädsel. Smärre fläckar. Smärre slitage. Repor.

Utropspris
6 000 SEK