För 6 ljus. Mittskål i glas, rött överfång med slipad dekor: Prismaupphängning och mässing. ø 63 cm, total höjd 66 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Prismor i olika storlekar, nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10