TAPIO WIRKKALA

VAS, glas, modell 3535, signerad Tapio Wirkkala Iittala.

Kamslipat glas. Höjd 17,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor undertill.

Placering
V2 Glas

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    190
    EUR
    1 997 SEK
    222 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    612 sep 16:44190EUR
    511 sep 18:57180EUR
    4 6 sep 19:07170EUR