TAPIO WIRKKALA

VAS, glas, modell 3535, signerad Tapio Wirkkala Iittala.

Kamslipat glas. Höjd 17,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor undertill.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    420
    EUR
    4 377 SEK
    489 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3A15 jul 17:27420EUR
    415 jul 17:27400EUR
    3 9 jul 22:28200EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes