ZORAN ANTONIO MUSIC

Litografi, signerad och numrerad 93/140 och daterad 59.

Komposition. Bildstorlek 42 x 59 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L114
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    2 001
    192 EUR
    223 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 9 jul 16:112001SEK
    1 9 jul 16:101000SEK