Foton ur mappen "Där alla änglar fallit" samt illustrationer till boken med samma namn av Lena Måndotter. Bok utgiven 1993, signerad och numrerad 68/200. 7 av fotona användes som illustrationer i boken. Samtliga 8 ingick i en gemensam utställning / performance. Bladstorlek 1 st ca 19 x 13 cm, 7 st gelatinsilverfotografier bladstorlek 28 x 35 cm.
Smärre slitage.
Bok och foton del i konst- och poesiprojekt, utställt / uppfört bl a på 'El Circulo de Bellas Artes' i Madrid 1993.