Fanerat med teak. Två delar. Dubbeldörrar med bakomvarande hyllinredning. Etikettmärkta "Fr. Adolphsen & søn". Bredd 100 cm, djup 32 - 46 cm, höjd 182 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Små fanerlagningar. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.