1068106

SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.

Tvåsits. Grön skinnklädsel. Lösa sits- och ryggplymåer. Längd 151, djup 77, höjd 68, sitthöjd 39 cm

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    214 EUR
    243 USD

    Budhistorik (8 bud)
    2A19 jul 08:522200SEK
    319 jul 08:522000SEK
    2A19 jul 08:521900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes