1068106

SOFFA

OPE-möbler, 1960-tal.

Tvåsits. Grön skinnklädsel. Lösa sits- och ryggplymåer. Längd 151, djup 77, höjd 68, sitthöjd 39 cm

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    211 EUR
    246 USD

    Budhistorik (8 bud)
    2A19 jul 08:522200SEK
    319 jul 08:522000SEK
    2A19 jul 08:521900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes