TORBJØRN AFDAL, skrivbord, Bruksbo, Haug Snekkeri AS, Norge, 1960-tal.
Palisander samt palisanderfaner. Fyra lådor. Märkt. Längd 190, bredd 95, höjd 72 cm.
Slitage. Ställvis blekt. Repor. Fläckar. Nyckel saknas.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här