TERRIN MED LOCK samt SERVERINGSFAT, "Rehnska mönstret", porslin, Rörstrand, numrerade 751/1800.

Terrin med lock, längd ca 36 cm, höjd ca 22 cm.
Serveringsfat, mått 46x36 cm.

Mindre slitage.

Utropspris
3 000 SEK