BORDSLAMPOR

Ett par, Kosta elarmatur, 1960 / 70-tal.

Fot av gulmetall. Skärm av ljus textil. Höjd utan skärm 44. Höjd med skärm 63 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L19

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 5 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    38 EUR
    45 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 sep 18:36400SEK
    216 sep 20:11350SEK
    114 sep 22:39300SEK