BORDSMEDALJER, 3 st, brons, Finland, 1920-70-tal.

- Emil Wikström, minnesmedaljer, 2 st, Finland förklarade sig självständigt, 1925, diameter 7 cm och till minnet av Jägarnas ankomst från Tyskland till Finland, 1925, diameter 7 cm.
- J. Vikainen, minnesmedalj, Mannerheimkorsets riddare, överstelöjtnant Auno Kuiri 25.9.1972, diameter 7 cm.

Ställvis slitage.

Utropspris
200 EUR