MULBERRY, "Kelly", väska.
Präglat oxblodsfärgat läder med detaljer i guldfärgad mässing. Löstagbar axelrem. Invändigt en ficka med dragkedja samt ett mindre fack med tillhörande spegel. Märkt "Mulberry Company MADE IN ENGLAND". Numrerad mässingplakett. Ca 19 x 9 x 23 cm.
Slitage. Invändig ficka med ett hål.