Allmoge
1071497

TUNNA, allmoge, 1800-tal.

TUNNA, allmoge, 1800-tal.

Löst lock. Diameter 42. Höjd 60 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Handtag till locket saknas.

Utropspris
1 500 SEK