JÖRGEN BOBERG & KNUD HOLTEN - , MAPP, ''Separated yearnings', sju etsningar och poesi, signerade, 46/130.
Dubbelsignerade. Mappen ca 48 x 33 cm, bildmått ca 18 - 20 x 11,5 cm.
Smärre slitage. Textsidorna missfärgade av trycket.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK