GEORG JENSEN, örhängen, ett par "Infinity" sterlingsilver, små briljantslipade diamanter

Diamanter totalt ca 0,27 ct. Höjd ca 20 mm. Vikt totalt ca 5 g. Stämplade GJ 925s. Originalask medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK