1071994

ARNE JACOBSEN

Stolar 6 st "Sjuan" för Fritz Hansen Danmark 1900-talets andra hälft.

Stomme av förkromad metall klädda med skinn, märkta i godset. Sitthöjd ca 43 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar och märken. Senare klädsel.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 6 timmar

    Utropspris: 18 000 SEK

    12 500
    1 204 EUR
    1 380 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 13 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    413 aug 15:2012500SEK
    613 aug 11:0212000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes
    513 aug 06:1211000SEK