SOFFBORD, 1960-tal.

SOFFBORD, 1960-tal.

Lackerad björk eller lönn, uppsvängda kortsidor. På snedställda metallben. Längd 117, bredd 55, höjd 47 cm (i mitten av skivan).

Bruksslitage, fläckar, en mindre lackskada.

Klubbat pris
1 700
148
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 aug 2018 21:38
1 700 SEK
10 aug 2018 21:38
1 602 SEK
10 aug 2018 21:37
1 600 SEK
10 aug 2018 21:34
1 500 SEK
10 aug 2018 21:34
1 402 SEK
10 aug 2018 21:34
1 300 SEK
10 aug 2018 21:34
1 200 SEK
10 aug 2018 21:30
1 102 SEK
10 aug 2018 21:30
1 002 SEK
10 aug 2018 21:30
700 SEK
10 aug 2018 21:30
650 SEK
10 aug 2018 21:24
500 SEK
9 aug 2018 23:11
450 SEK
9 aug 2018 1:48
400 SEK
9 aug 2018 1:48
400 SEK
7 aug 2018 13:27
350 SEK
6 aug 2018 15:04
300 SEK