HANS-AGNE JAKOBSSON

Vägglampor, ett par, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Väggfästen i vitlackerad metall. Skärmar av vit plast med detaljer av bok. Etikettmärkta. Höjd ca 30 cm, längd från vägg ca 33 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Något smutsiga. Ej funktionstestade.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 13 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    350
    34 EUR
    39 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    213 aug 22:35350SEK
    111 aug 23:04300SEK