Målat. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 75, djup 49, höjd 131 cm. Nyckel finns.
Slitage. Senare målning. Senare beslag. Kompletterad med bl a senare lås och lister. Färgbortfall. Krackelyr. Torrsprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10