ERIK WÖRTZ, fåtölj, "Kolding", Ikea, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme av valnöt. Lösa dynor.

Bruksskick. Spricka i ena armlänet. Klädsel med hårdare slitage.

Klubbat pris
700
61
64
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 aug 2018 21:50
700 SEK
22 aug 2018 21:46
650 SEK
22 aug 2018 21:45
600 SEK
22 aug 2018 21:45
600 SEK
22 aug 2018 20:21
550 SEK
22 aug 2018 20:20
500 SEK
22 aug 2018 20:20
500 SEK
22 aug 2018 17:04
400 SEK
20 aug 2018 12:21
350 SEK
15 aug 2018 12:48
300 SEK