Smycken Ringar
1075963
Elon Arenhill
(Född 1922)

Enstensring med en rund briljantslipad diamant 1.86 ct enl gravyr kvalitet ca H si/p

18K vitguld, total vikt 8 g, storlek 17/53. Stämplad Elon Arenhill, Malmö 1969

Obetydligt ytslitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
80 000 SEK