LJUSSTAKAR, ett par, silver, icke identifierade stämplar. Barock-stil. Troligen 1900-talets början.

Balusterformat skaft, på kvadratisk fotplatta med avfasade hörn, fasetterad ljuspipa. Höjd 20 cm, vikt 550 g.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK