PÄRLCOLLIER samt ÖRHÄNGEN, 18 K vg odlade pärlor ca 7 mm gammalslipade briljanter och diamanter 8/8

Längd ca 68 cm. Höjd örhängen ca 1 cm. Skruvsystem.Lås med diamanter 8/8. Örhängen med gammalslipade briljanter.

Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK