Lackerad plåt. Urverksdrivna. 1 Schuco Examico 4001, 1 Schuco Fex 1111 samt 1 Schuco Moto Drill 1006. Längd 12-15 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador. Ej funktionstestad. Delar saknas. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10