YVES SAINT LAURENT, pälskappa 1980-tal
Brun sjubb, invändigt fodrad med brun acetat med logotyp. Knäppes med hakar, kraftiga axelvaddar. Två sidfickor.Motsvarar storlek ca 38. Längd ca 80 cm.
Åldersrelaterat slitage.