BJÖRN WIINBLAD, bestick, 36 st, "Siena", Rosenthal, 1900-talets andra hälft.
Tolv bordsskedar, tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar. Skaft av porslin med dekor i vitt och blått. Längd ca 20 cm.
Smärre slitage.