Stål, manuell, plexiglas, metallarmband Fischer - Glissando. Incabloc Waterprof, 1960-tal
Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Fungerar vid enklare test. Funktion garanteras ej. Armbandet med kantskada.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10