MATS ÅKERMAN

Litografi, signerad och numrerad 232/240, daterad -04.

Oramad, 44 x 56,5 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Mothander

Lisa Mothander

lisa.mothander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    95 EUR
    111 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A10 sep 19:101000SEK
    310 sep 19:101000SEK
    1A 8 sep 19:48500SEK